OfertaO.W.R. ZIEMOWIT - Jarnołtówek

Jarnołtówek /Polska
Cena od 4 PLN
/ osoba
Transporttransportwłasny
O.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - JarnołtówekO.W.R. ZIEMOWIT - Jarnołtówek
Numer oferty: 124/18211
11100000

Miejscowość

JARNOŁTÓWEK niewielka miejscowość położona w gminie Głuchołazy w Górach Opawskich w dolinie Złotego Potoku, w województwie opolskim. Liczne szlaki turystyczne, doskonały klimat i bliskość przejścia granicznego z Czechami to niewątpliwe atuty tej miejscowości. Do najbliższego wyciągu narciarskiego po stronie czeskiej (Zlate Hory) jest ok. 10 km.

Obiekt

OŚRODEK WCZASOWO–REHABILITACYJNY „ZIEMOWIT” położony na wzgórzu wśród lasów, oddalony ok. 1,5 km od centrum wioski. Jest siedmio- kondygnacyjny. Do dyspozycji gości jest jadalnia, tenis stołowy, basen, baza zabiegowa, gabinet masażu, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi, wypożyczalnia rowerów i kijów do Nordic Walking, sale konferencyjne i 2 pokoje zabaw dla dzieci. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie

pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami i TV, niektóre z balkonami i możliwością dostawki. Czajniki dostępne na korytarzach.

Wyżywienie

3 x dziennie od kolacji pierwszego dnia do obiadu ostatniego dnia. Śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Uwagi

• doba hotelowa od 14.00 do 11.00 • na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej • zwierzęta są akceptowane - opłata na miejscu ok. 20 zł/doba • parking ogrodzony, niestrzeżony - GRATIS • korzystanie z basenu - GRATIS • w trakcie turnusu 20 zabiegów leczniczych, opieka pielęgniarki, konsultacja z lekarzem, poranne gimnastyki, wycieczki z przewodnikiem na Kopę Biskupią i Żabie Oczko oraz wieczorki taneczne i ognisko z pieczeniem kiełbasek • profil leczenia - choroby układu krążenia i oddechowego, schorzenia neurologiczne,reumatologiczne, endokrynologiczne, cukrzyca i otyłość • obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą O.W.R. ZIEMOWIT - Jarnołtówek, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...