OfertaPensjonat Akacja - Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój /Polska
Cena od 4 PLN
/ osoba
Transporttransportwłasny
Pensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa ZdrójPensjonat Akacja - Kudowa Zdrój
Numer oferty: 117/18211
10010000

Miejscowość

KUDOWA ZDRÓJ uzdrowisko górskie o najłagodniejszym klimacie w polskich górach położone jest u podnóża Gór Stołowych o wyjątkowo dogodnej lokalizacji, blisko granicy z Czechami. Uzdrowisko słynie z pięknego Parku Zdrojowego i pijalni wód mineralnych. Góry Stołowe z licznymi trasami turystycznymi, nowoczesny Aqua Park, twierdza w Kłodzku to tylko niektóre atrakcje tego wspaniałego terenu.

Obiekt

PENSJONAT „AKACJA” *** zabytkowy obiekt z przełomu wieków po całkowitej rekonstrukcji, położony w centrum Starego Zdroju w odległości 150 m od parku i pijalni i ok. 300 m od Aqua Parku. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sala konferencyjna, pokój klubowy, grill i miejsce na ognisko. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie

stylowo urządzone pokoje 1, 2, 3-osobowe i rodzinne typu studio w nowo dobudowanym skrzydle budynku. Wszystkie z łazienkami i TV-SAT.

Wyżywienie

2 x dziennie, śniadania w formie szwedzkiego stołu (8.00 - 10.00 i obiadokolacje serwowane (17.30),od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Uwagi

• doba hotelowa od 14.00 do 11.00 • na miejscu konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej • dzieci do 7 lat (zmniejszona porcja obiadokolacji) - zniżka ok. 100 zł/turnus 7-dniowy • zwierzęta są akceptowane - opłata na miejscu ok. 15 zł/doba • parking ogrodzony - opłata na miejscu ok. 7 zł/doba • pokoje rodzinne 4-osobowe wg odrębnej kalkulacji • w trakcie tygodniowego pobytu wycieczka krajoznawcza (wykaz proponowanych wycieczek dostępny w recepcji), trzy 1 godzinne wejścia do Aquaparku, jeden seans w jaskini solno-jodowej • obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Pensjonat Akacja - Kudowa Zdrój, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...